do kasy suma: 0,00 zł
Programy Unijne

W 2024 roku firma PHILO Anna Kociuga otrzymała dotację z Unii Europejskiej na projekt pt. „Wdrożenie zautomatyzowanej usługi wirtualnego manekina i stylisty w firmie Philo”

Celem projektu jest stworzenie wirtualnego stylisty/manekina 3D, który będzie wspomagał klientki i klientów w procesie zakupu w sklepie internetowym PHILO.

W ramach projektu firma planuje zamówić i kupić dedykowane oprogramowanie wirtualnego manekina i wirtualnego stylisty oraz zakupić oprogramowanie do projektowania odzieży, a także ploter i kapsułę do robienia zdjęć.

Grupą docelową są klientki i klienci sklepu internetowego PHILO oraz pracownicy firmy.

Efektem projektu będzie innowacja procesowa, która całkowicie odwróci proces produkcyjny firmy oraz sposób zamawiania ubrań w sklepie internetowym PHILO. Klientki i klienci sklepu internetowego będą mogli zamawiać przez Internet ubrania, które zostaną uszyte dla nich na miarę. Ubrania w sklepach internetowych są dostępne w standardowych „rozmiarówkach”, a klienci mogą jedynie skorzystać z opcji wprowadzenia drobnych przeróbek (np. skrócenie). Chcąc zlecić szycie ubrania na miarę zwykle trzeba udać się do krawca, który „weźmie” miarę, a następnie na podstawie wymiarów sylwetki uszyje ubranie. Natomiast firma Philo chce ten proces zautomatyzować.

Wartość projektu: 1 232 400,00 PLN

Wysokość wkładu Funduszy Europejskich: 862 206,00 PLN

#FunduszeEuropejskie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl