do kasy suma: 0,00 zł
O nas

ANIA KOCIUGA

BIO

absolwentka Fashion Institute Of Technology w Nowym Jorku. Studiując na kierunku Projektowania Ubioru zainspirowała się projektowaniem akcesoriów, co zrodziło miłość do kunsztu wykończeń ręcznych, detali i ich znaczenia w ubiorze.

Połączenie wiedzy na temat tych dwóch odrębnych kwestii mody, pozwoliło jej na stworzenie własnej marki ubrań która łączy w sobie ponadczasowa elegancję i prostotę linii z twistem nadającym jej projektom niepowtarzalny charakter. Polka mieszkająca w Nowym Jorku, postanowiła wrócić do kraju aby zrealizować się jako projektantka tworząc Philo, łączące w sobie europejską elegancję i jej konserwatywny szyk, z amerykańską swobodą i luzem.

"Moje projekty są odzwierciedleniem tego co czuję. Istotne jest dla mnie, aby stworzyć balans i zachować równowagę pomiędzy celem a jego ekspresją." - mówi Ania.

Praca modelki, praktyki dla takich firm jak Chloè, Victoria's Secret czy Alberta Feretti oraz kształcenie się w światowej stolicy mody, umożliwiło jej poznanie i zrozumienie świata mody z różnych perspektyw. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, w projektach Philo odnajdziemy połączenie wyjątkowego komfortu noszenia z nieprzeciętnym i ponadczasowym lookiem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl